Спеціалізовані рішення

Спеціалізовані рішення

В Світі інноваційних технологій кожна компанія, видячи з характеру своєї діяльності – є унікальною і вимагає відповідного програмного та апаратного забезпечення.
Сучасні бізнес-структури і підприємства, які прагнуть забезпечити своїм проектам стабільний розвиток і успішність, активно впроваджують інноваційні ІТ-рішення.
Крім типових схем, які використовуються практично в усіх галузях, сьогодні ведуче місце в ІТ-діяльності відводиться розробці спеціалізованих технологій.

Спеціалізоване рішення – це рішення, за допомогою якого реалізуються технології, які мають попит в рамках певних бізнес-процесів.
Такі рішення є багатокомпонентною системою, спланувати і організувати яку можуть тільки спеціалісти високої кваліфікації.
Команда досвідчених співробітників IT4B створить для вас спеціалізоване рішення будь-яких об‘ємів і складності, і успішно впровадить його у всі необхідні процеси вашої діяльності.
На сьогодні компанія IT4B успішно впровадила в різні виробництва і бізнес-структури наступні спеціалізовані рішення:

1С:Документообіг

Спеціалізоване рішення, яке автоматизує обіг документації і взаємодію співробітників компанії.
Це програмне забезпечення значно покращує швидкість доступу, пошук і збереження інформації, а також підвищує ефективність роботи в цілому.

1С:Керування транспортом для України

Технологія використовується для оптимальної автоматизації керування в автотранспортних структурах і транспортних підрозділах великих компаній.
В результаті впровадження всі бізнес процеси: ремонт, обслуговування, розрахунки з клієнтами, облік роботи, ведення замовлень – отримують нову вдосконалену форму.

1С:Корпоративні фінанси

За допомогою цього програмного продукту здійснюється вирішення головних завдань керування фінансовою сферою підприємства:

  • Координація руху коштів;
  • Процесів виконання договорів;
  • Планування та контроль бюджету;
  • Ведення податкового та бухгалтерського обліку згідно міжнародних стандартів.

Хлібобулочне та кондитерське виробництво

Це комплексне рішення, яке оптимізує процеси керування і обліку різних аспектів діяльності хлібобулочних та кондитерських підприємств.

Транспортне експедування

Транспортне експедування – це чітка підготовка та моніторинг експедування вантажів за допомогою супутникових GPS засобів та інших інновацій в транспортній логістиці.

Торгівля цінними паперами

Автоматизація процесів в банківській галузі: покупка-продаж акцій, облігацій, оцінка вартості пакета цінних паперів, організація розрахунків та інші фінансові операції. Це суттєво знижує фінансові ризики покупки-продажу і якісно підвищує ефективність роботи фінансового закладу.

Керування ЖЕКом та ОСББ

Спеціалізовані технології в цій галузі забезпечують автоматизацію діяльності ОСББ, дозволяють суттєво покращити роботу таких структур і ефективно організувати процеси управління.

Багаторічна робота в ІТ-галузі дозволяє IT4B розробити "з нуля" функціонал, який повністю відповідає потребам вашого бізнесу, або адаптувати під нього типові програмні рішення.
Використовуючи спеціалізовані рішення, ваша компанія зберігає гроші при впровадженні інформаційних систем, починає працювати в найкоротші строки, а також використовує кращий досвід підприємств вашої галузі.