• Програма 1С:Підприємство 4

  Система 1С - це комплексний програмний продукт, який призначений для масштабної автоматизації облікових і управлінських процесів в сучасних компаніях. Система вирішує широкий спектр завдань, підлаштовуючись під індивідуальні потреби клієнта. Завдяки цьому активно використовується комерційними структурами і державними установами. 1С:Підприємство – наймасовіший програмний продукт для ведення обліку в Україні.

  Що ви отримуєте, використовуючи систему 1С? 

  Зручне ведення електронного обліку

  1С – це система, в якій поєднуються розповсюджені бухгалтерські технології зі спеціалізованими індивідуальними рішеннями. Систему орієнтовано на вимоги сучасних підприємств, в ній вжито технології, які адаптовані під рішення унікальних завдань та враховано специфіку діяльності окремих компаній.

  Ефективна і зручна робота віддалених користувачів

  Єдина технологічна платформа дозволяє великій кількості територіально віддалених один від одного користувачам ефективно працювати в загальній системі.

  Проста система адміністрування

  Електронна звітність більше не викличе у вас головний біль. Система 1С зручна у використанні, її принципи роботи прості, а її освоєння не вимагає багато часу.

  Безперервний розвиток та покращення системи

  Система 1С постійно розвивається, оперативно відгукуючись на зміни в законодавстві. Можливості програми постійно покращуються і розширюються.

  Низька вартість ліцензій

  Всі програми системи 1С мають спільну базову структуру, тому ліцензії на впровадження нових рішень для спеціалізованих галузей не вимагають великих витрат.

  Налаштування і супровід 1С

  Ви отримуєте регулярну технічну і методичну підтримку після впровадження системи.

  Більшість бізнес-процесів і завдань, які виникають на підприємстві, виконуються набагато швидше і ефективніше за умови впровадження систем автоматизації. Завдяки цьому система 1С отримала широке розповсюдження. Вона максимально гнучка, легко підлаштовується під вимоги власників. Її легко обслуговувати і підтримувати.

  Кількість облікових і управлінських завдань, які вирішуються за допомогою прикладних рішень на базі 1С – невпинно збільшується, дякуючи активному розвитку програми, реалізації нових рішень та корисних продуктів.

  Завдяки доступному функціоналу, нові співробітники максимально швидко освоюють програму і її головні прикладні системи. Це дозволяє постійно розширяти сферу обслуговування цього програмного забезпечення.

  Система 1С створено для того, щоб реалізовані рішення в бізнесі максимально відповідали вашим очікуванням і уяві про них.

  Детальніше

 • Побудова ІТ-інфраструктури

  Сучасний структурований підхід до побудови ІТ – запорука успіху.
  Всім підприємствам – від банків, заводів і корпорацій до невеликих компаній – потрібні засоби зберігання, обробки і передачі інформації.
  ІТ-інфраструктура – надійна основа сучасного бізнесу.
  А від того, наскільки якісно вона організована, залежить успішність та рентабельність всього бізнесу.

  Детальніше

 • ІТ-аутсорсінг

  IT4B багато років спеціалізується на веденні аутсорінгу. Нам довіряють невеликі компанії і гиганти виробництва.
  Ми знаємо, як надати вашій компанії вірний вектор зростання.
  Звертайтесь до наших спеціалістів для вирішення будь-яких питаннь в галузі ІТ.

  Детальніше

 • Спеціалізовані рішення

  В Світі інноваційних технологій кожна компанія, видячи з характеру своєї діяльності – є унікальною і вимагає відповідного програмного та апаратного забезпечення.
  Сучасні бізнес-структури і підприємства, які прагнуть забезпечити своїм проектам стабільний розвиток і успішність, активно впроваджують інноваційні ІТ-рішення.
  Крім типових схем, які використовуються практично в усіх галузях, сьогодні ведуче місце в ІТ-діяльності відводиться розробці спеціалізованих технологій.

  Детальніше

 • Автоматизація інтернет-магазинів

  Спеціалісти компанії IT4B мають великий і успішний досвід в автоматизації обліку діяльності бек-офісу інтернет-магазинів.

  Детальніше

 • Інтеграція з "Новою Поштою" і "ІнТайм"

  Взаємодія з національними перевізниками "Нова Пошта" і "ІнТайм"

  Інтернет-магазини користуються послугами перевізників для доставки товарів своїм клієнтам. Це дозволяє автоматизувати співпрацю з замовниками з інших міст і регіонів – при цьому легко відстежувати доставку, отримання, оплату товару.
  Наші спеціалісти зробили можливою інтеграцію 1С з інформаційними системами національних перевізників.

  Детальніше

 • Інтеграція з amoCRM

  1С може взаємодіяти зі сторонніми CRM через їх API.

  У багатьох компаній вже давно є своя CRM, яка містить базу клієнтів, і, впроваджуючи 1С – цілком природно, компанії бажають їх інтегрувати.

  Детальніше