Побудова ІТ-інфраструктури

Побудова ІТ-інфраструктури

Сучасний структурований підхід до побудови ІТ – запорука успіху.
Всім підприємствам – від банків, заводів і корпорацій до невеликих компаній – потрібні засоби зберігання, обробки і передачі інформації.
ІТ-інфраструктура – надійна основа сучасного бізнесу.
А від того, наскільки якісно вона організована, залежить успішність та рентабельність всього бізнесу.

Часто перед керівниками стоїть складне завдання і виникає безліч питань. З чого почати впровадження ІТ-інфраструктури? Як її вірно організувати? Як оптимізувати витрати на ІТ-інфраструктуру і зробити її прибутковою?
Є цілий список порад і технологій для розв‘язання цих питань.
Природньо, що інструменти, які використовуються для ІТ-підрозділів великих і невеликих компаній – різняться, але методика загалом залишається незмінною.
На першому етапі доцільно відокремлюють ІТ-службу в вигляді центра витрат, складають кошторис, який буде враховувати всі затрати компанії на ІТ.
Така централізація персоналу допоможе вести облік інвестицій, які вкладаються в побудову ІТ-інфраструктури і дозволить запобігти зайвим витратам.
Наступним кроком можна приступати до централізації основних засобів.
Необхідно виділити обладнання, яке підлягає обслуговуванню, і передати його на баланс підрозділу.
Таким чином, формується економічно обгрунтованний чіткий центр витрат.
Після цього ІТ-служба може виробляти послуги, які споживаються головною компанією, а не працювати на обслуговування ІТ-структури.
Водночас необхідно розробляти операційні процеси, як забезпечують надання таких послуг і в майбутньому.
Грамотно спроектована ІТ-структура має враховувати стратегію розвитку підприємства на найближчі роки і десятиріччя.

Також дуже важливим чинником розвитку успішної ІТ-інфраструктури в компанії є вибір обчислювальної платформи.
Вона має відповідати умовам вітчизняного ведення бізнесу, бути надійною і перевіреною, мати можливість розширення.
Крім того, важливо, щоб прикладні системи, які використовує компанія, можна було реалізувати на цій платформі.

Велике значення має гнучкість ІТ-структури. До її головних компонентів відносять мережеві підсистеми, системи зберігання даних, обчислювальні ресурси та програмні засоби, які забезпечать керування, функціонування та роботи з цими ресурсами.
Ці компоненти мають бути не тільки якісно встановлені і налаштовані, але й мати змогу постійно модернізуватись і адаптуватись до умов ведення бізнесу, які постійно змінюються.

Всім цим вимогам відповідають системи, які пропонує наша компанія. Наші співробітники спеціалізуються на побудові інформаційних структур будь-якої складності і виконують повний обсяг робіт по проектуванню, монтажу і подальшому обслуговуванню слаботочних систем.
Такий комплексний підхід дозволить вам швидко і ефективно автоматизувати підприємство, а витрати на впровадження швидко виправдаються.
Вам не прийдеться потім "латати дірки" в ІТ-інфраструктурі, як це буває в випадках автоматизації лише однієї галузі.

Крім того, часто виникає необхідність автоматизації підприємства, яке знаходиться за кордоном. Для нас це не є проблемою – ми маємо можливість виносу всієї інфраструктури зовні компанії.

Якщо ви прийняли рішення про автоматизацію підприємства, якщо потрібне просування і впровадження ІТ-інфраструктури, то наші спеціалісти завжди раді допомогти.
Наша компанія обирає технічні рішення, які засновані на найновіших досягненнях в галузі керованості і стійкості до відмов.