Програма 1С:Підприємство

Система 1С - це комплексний програмний продукт, який призначений для масштабної автоматизації облікових і управлінських процесів в сучасних компаніях. Система вирішує широкий спектр завдань, підлаштовуючись під індивідуальні потреби клієнта. Завдяки цьому активно використовується комерційними структурами і державними установами. 1С:Підприємство – наймасовіший програмний продукт для ведення обліку в Україні.

Що ви отримуєте, використовуючи систему 1С? 

Зручне ведення електронного обліку

1С – це система, в якій поєднуються розповсюджені бухгалтерські технології зі спеціалізованими індивідуальними рішеннями. Систему орієнтовано на вимоги сучасних підприємств, в ній вжито технології, які адаптовані під рішення унікальних завдань та враховано специфіку діяльності окремих компаній.

Ефективна і зручна робота віддалених користувачів

Єдина технологічна платформа дозволяє великій кількості територіально віддалених один від одного користувачам ефективно працювати в загальній системі.

Проста система адміністрування

Електронна звітність більше не викличе у вас головний біль. Система 1С зручна у використанні, її принципи роботи прості, а її освоєння не вимагає багато часу.

Безперервний розвиток та покращення системи

Система 1С постійно розвивається, оперативно відгукуючись на зміни в законодавстві. Можливості програми постійно покращуються і розширюються.

Низька вартість ліцензій

Всі програми системи 1С мають спільну базову структуру, тому ліцензії на впровадження нових рішень для спеціалізованих галузей не вимагають великих витрат.

Налаштування і супровід 1С

Ви отримуєте регулярну технічну і методичну підтримку після впровадження системи.

Більшість бізнес-процесів і завдань, які виникають на підприємстві, виконуються набагато швидше і ефективніше за умови впровадження систем автоматизації. Завдяки цьому система 1С отримала широке розповсюдження. Вона максимально гнучка, легко підлаштовується під вимоги власників. Її легко обслуговувати і підтримувати.

Кількість облікових і управлінських завдань, які вирішуються за допомогою прикладних рішень на базі 1С – невпинно збільшується, дякуючи активному розвитку програми, реалізації нових рішень та корисних продуктів.

Завдяки доступному функціоналу, нові співробітники максимально швидко освоюють програму і її головні прикладні системи. Це дозволяє постійно розширяти сферу обслуговування цього програмного забезпечення.

Система 1С створено для того, щоб реалізовані рішення в бізнесі максимально відповідали вашим очікуванням і уяві про них.