• 23.04.2015

SEO-оптимізація в 1С

З початку виникнення торгівлі через мережу і появи перших інтернет-магазинів системи забезпечення бек-офісу не існувало, як не існувало і самого поняття бек-офісу інтернет-магазину. WEB-платформа виконувала головне завдання продажів – пошук клієнта. Все інше робилося вручну по-старому: пошук постачальника, управління складом, формування цін, комплектація, доставка і багато іншого. З розвитком бізнесу, з одного боку, і з посиленням конкуренції, з іншого, питання «тилу» стали не менше (якщо не більше) важливі для отримання підсумкового прибутку.

З'явилося поняття бек-офісу інтернет-магазину і настала ера автоматизації. Безліч інтернет-вітрин рясніють рекламою, але то, наскільки якісно і швидко обслуговується клієнт, наскільки йому хочеться туди повернутися, визначається вже системами забезпечення. У своєму розвитку системи забезпечення досягли дуже багато, але формування мета-інформації для просування сайту в пошукових системах до цієї пори залишалася прерогативою вузького кола гуру – SEO-фахівців. Тільки вони, «пошаманивши» над сайтом, могли підняти його з глибин до першої сторінки в пошуковій системі – заповітному місці кожного власника інтернет-вітрини.

І ось, черговий логічний крок, формування SEO тегів в самій системі бек-офісу.

Компанія IT4B розробила і впровадила у кількох своїх клієнтів систему формування SEO інформації безпосередньо в 1С. В якості базової системи використовується 1С: Підприємство «Управління торгівлею для України» або 1С: Підприємство «Управління торгівлею».

Джерелами формування SEO можуть стати:

  • довільний текст;
  • значення будь-яких реквізитів довідників «Вид номенклатури», «Номенклатура», «Характеристика номенклатури»;

SEO1.png

  • довільний набір глобальних параметрів, якими керує SEO-спеціаліст.

SEO2.png


З цих параметрів складаються спеціальні правила – шаблони.
Всі механізми зібрані в АРМ SEO:

SEO3.png


Даний підхід дозволяє надзвичайно підвищити швидкість і ефективність формування тегів Title, Keywords, Description і реально підняти рейтинг сайту в пошукових системах.

Повернення до списку